Deze zomer brengt Wommelgem Klassiek opnieuw muziek tot bij onze woonzorgcentra. Bewoners, familie en bezoekers zijn welkom om te genieten van drie sfeervolle concerten.
Programma
Donderdag 9 juli – 14 u.| WZC Hof Ten Dorpe
Petite Fleur
Een veelzijdig ensemble dat zonder partituur speelt en een breed repertoire brengt, van jazz en evergreens tot klassieke en internationale muziek. Hun spontane stijl zorgt voor een warme, interactieve beleving.
Dinsdag 21 juli – 14 u.| WZC Wommelgheem
WENS
Gitarist Wido Uvin en zangeres Sieglinde Heymans brengen intieme, improviserende muziek waarin klank, stilte en expressie centraal staan. Elke uitvoering is uniek en ontstaan in het moment.
Zaterdag 15 augustus – 14 u. | WZC Sint-Jozef
Muzikaal duo Heidi & Koen
Een muzikaal duo met zang, piano, cello en accordeon. Ze brengen een gevarieerd programma met herkenbare melodieën, meezingers en klassieke parels op maat van het publiek.
Iedereen welkom
De concerten zijn gratis en bedoeld om muziek dicht bij de bewoners te brengen in een gezellige, toegankelijke sfeer.
