Info
- Categorie
- Groenonderhoud op het openbaar domein
- Datum
- woensdag 6 juni 2018
- Straat
- Ternesselei 202
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Beste,
Op de hoek van de Ternesselei en de Guddegemstraat zijn struikjes gepland door de gemeente. Heb hier zelf al een deel van het onkruid verwijderd, maar er dient nog te gebeuren. Ook het gras moet hier nog is worden afgereden.
Mvg,
Lander Steurs