Info
- Categorie
- Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
- Datum
- woensdag 4 december 2019
- Straat
- Torenstraat 116
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Aan de overkant van de straat (wij wonen in Torenstraat 116) staan 2 groene kledingcontainers. Naast die containers ligt er sinds deze nacht (rond 00u20 lag het er nog niet en vanochtend 6u wel) een grote berg medisch afval. Het gaat hier over kompressen, insuline spuiten en vele andere zaken. Het zijn in totaal wel 8 à 10 vuilzakken vol. Ik had foto genomen met GSM maar dat bestand is zwaarder dan 5Mb dus kan ik jullie niet bezorgen.