Melding Fortbaan op 28 november 2019

Info

Categorie
Voetpad, fietspad of wegen: gebreken aan de infrastructuur
Datum
donderdag 28 november 2019
Straat
Fortbaan 150
Status
In behandeling
Omschrijving
Het fietspad rond Fort 2 is niet verlicht en gevaarlijk in het donker, veel fietser rijden dan ook op straat als het donker is wat zeker begrijpbaar is maar wel heel gevaarlijk. Bestaat de mogelijkheid om straatverlichting te voorzien aan het fietspad. Vooral aan de Fortbaan is het donker en gevaarlijk.
Melding sluiten

Samen tegen het coronavirus

Een overzicht van alle maatregelen in Wommelgem

Onze diensten helpen je (van thuis uit) verder

  • Mail je vraag naar de dienst of bel naar het onthaal via tel. 03-355 50 50
  • Gebruik zoveel mogelijk de formulieren van het digitaal loket
  • Dienst burgerzaken werkt enkel op afspraak (en enkel voor dringende documenten)
  • De bib opende onlangs opnieuw de deuren, mét voorzorgsmaatregelen
  • De werf, BKO en thuiszorgdienst werken verder met de nodige voorzorgsmaatregelen

Heb je hulp nodig of kan je hulp bieden?

Maak gebruik van ons vrijwilligersnetwerk (vb. voor boodschappen, honden uitlaten, sociaal contact). Lees het artikel (klik hier) voor meer info of via tel. 03-355 50 55.

Naar het digitaal loket