Melding Dasstraat op 6 november 2019

Info

Categorie
Overige meldingen
Datum
woensdag 6 november 2019
Straat
Dasstraat 68
Status
In behandeling
Omschrijving
Beste met Bianca de cnodder wij wonen in de Dasstraat 68 wij hebben ons huis aan de buitenkant gerenoveerd veel problemen gehad met onze vergunningen en stellingen na twee jaar heeft men reeds vijf keer tegen de gevel gereden ik ben het beu dat die grote camions door onze straat rijden niet enkel bij ons maar ook bij fietsen Thijs wanneer gaat de gemeente iets doen aan dat verkeer 1 keer hebben we dader gevat de 4 andere keren waren de herstellingen op eigen kosten misschien dat ik ze nu eens doorstuur naar de gemeente oke er zijn werken aan het rondpunt maar die camions rijden altijd door de straat dus de werken hebben hier niks mee te maken er moet een oplossing komen vriendelijke groeten Bianca de cnodder
Melding sluiten

Samen tegen het coronavirus

Een overzicht van alle maatregelen in Wommelgem

Onze diensten helpen je (van thuis uit) verder

  • Mail je vraag naar de dienst of bel naar het onthaal via tel. 03-355 50 50
  • Gebruik zoveel mogelijk de formulieren van het digitaal loket
  • Dienst burgerzaken werkt enkel op afspraak (en enkel voor dringende documenten)
  • Je kan boeken en andere materialen uitlenen via het uitleenpunt (klik hier) van de bib
  • De werf, BKO en thuiszorgdienst werken verder met de nodige voorzorgsmaatregelen

Heb je hulp nodig of kan je hulp bieden?

Maak gebruik van ons vrijwilligersnetwerk (vb. voor boodschappen, honden uitlaten, sociaal contact). Lees het artikel (klik hier) voor meer info of via tel. 03-355 50 55.

Naar het digitaal loket