Melding Sint-Johannastraat op 4 november 2019

Info

Categorie
Speelpleintjes: beschadiging aan speeltoestellen of straatmeubilair
Datum
maandag 4 november 2019
Straat
Sint-Johannastraat 15
Status
In behandeling
Omschrijving
Er liggen glasscherven bij de goal op het speelpleintje aan de Sint-Johannastraat. Kunnen deze opgeruimd worden aub?