Melding Van Asschestraat op 12 september 2019

Info

Categorie
Verkeersveiligheid
Datum
donderdag 12 september 2019
Straat
Van Asschestraat 41
Status
In behandeling
Omschrijving
Dagelijks fiets ik door jullie gemeente. Ik wens enkele onduidelijkheden aan te kaarten. De Rollebeekstraat is deels een fietsstraat, maar waar eindigt deze? Het bord F111 is volgens mij geen zone bord en moet dus herhaald worden als een andere straat er ook in opgenomen is. Voor zowel fietsers als automobilisten is het dus onduidelijk of ook Moffenhoeve en Van Asschestraat tot de fietsstraat behoren. Vooral in de Van Asschestraat is geen enkele automobilist hiervan bewust. Ik wordt daar constant ingehaald door auto's. Ook in de Moffenhoeve probeert men mij vaak voorbij te steken. Ook de snelheidsbeperking van 30 km/u wordt niet gerespecteerd, vermoedelijk omdat het onduidelijk is. Ook als je als fietser uit de Kapelaan Staslaan komt heb je geen idee of je nu op een fietsstraat uit komt of niet. Kan dit verduidelijkt worden op het terrein. Als fietser vind ik het uiteraard zeer positief dat er fietsstraat zijn, maar niemand respecteert deze omdat het zeer onduidelijk aangeduid is, met uitzondering van de Rollebeekstraat.