Melding Eikenlaan op 30 juli 2019

Info

Categorie
Groenonderhoud op het openbaar domein
Datum
dinsdag 30 juli 2019
Straat
Eikenlaan 82
Status
In behandeling
Omschrijving
Einde van de Eikenlaan is er een haag die bijna volledig op het voetpad hangt. Moet dringend bij gesnoeid worden. Mensen kunnen er nog moeilijk passeren. Het plantenperkje ervoor staat vol met hoog kattenkruid alsook het haagje staat veel te hoog. Het onkruid verspreid zich ook zo in onze tuin.