Melding Herentalsebaan op 29 juli 2019

Info

Categorie
Groenonderhoud op het openbaar domein
Datum
maandag 29 juli 2019
Straat
Herentalsebaan 550
Status
In behandeling
Omschrijving
vlak voor ons apartementsgebouw, herentalsebaan 550, is er een hele hoop onkruid uit de grond gestegen. Het is al meer dan 0.5 meter hoog. Kunnen jullie dat onkruid verdelgen? Dank u