Info
- Categorie
- Overige meldingen
- Datum
- donderdag 26 april 2018
- Straat
- Scheersel
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Beste
Ongeveer een jaar geleden heb ik aan het gemeentebestuur gevraagd om op de hondenweide van het Scheersel het hekwerk achteraan de poort te verbeteren daar ik een kleine hond heb en de hond gewoon door de poort kan lopen maar jammer genoeg is er nog steeds geen verbetering .Omdat er aan deze kant van Wommelgem nog maar weinig groen is en ook geen alternatieve hondenweide zou ik het toch zeer op prijs stellen om dit probleem aan te pakken ,daar er wel veel geld wordt gegeven aan paaltjes waar honden NIET welkom zijn maar dus niet aan een fatsoenlijke draad voor de hondenweide .
Vriendelijke groeten
Oeyen Birgitte