Melding Fortbaan op 12 juli 2019

Info

Categorie
Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
Datum
vrijdag 12 juli 2019
Straat
Fortbaan  86
Status
In behandeling
Omschrijving
Aan fort fortbaan, kruispunt met de van asschestraat liggen een soort van verstevigde broeken. Mogelijk sluikstort, mogelijk om een andere reden gedumpt. Ook ter hoogte van de paardenpiste liggen zulke broeken. Te onderzoeken.