Melding Kr op 8 juli 2019

Info

Categorie
Voetpad, fietspad of wegen: gebreken aan de infrastructuur
Datum
maandag 8 juli 2019
Straat
Kr 11
Status
In behandeling
Omschrijving
Voetpad Kruizemunt 11 is slecht hersteld na werken. Oudere dame is gevallen op maandag 8 juli 2019. Foto's zijn reeds doorgestuurd via email.