Melding Fort II straat op 7 mei 2024

Info

Categorie
Overige meldingen
Datum
dinsdag 7 mei 2024
Straat
Fort II straat 124
Status
In behandeling
Omschrijving
Verlichting gang fort 2 ter hoogte lokalen 8 tot 15. Er brand geen licht in deze gang.