Melding Molenbaan op 11 april 2024

Info

Categorie
Groenonderhoud op het openbaar domein
Datum
donderdag 11 april 2024
Straat
Molenbaan 12
Status
In behandeling
Omschrijving
Groenperkje is platgereden, struikjes zijn gedeeltelijk verdwenen
Eventueel paaltje op de hoekzetten en struikjes bijplanten zodat die het onkruid verdringen