Melding Oelegemsteenweg op 2 april 2024

Info

Categorie
Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
Datum
dinsdag 2 april 2024
Straat
Oelegemsteenweg 29
Bus
veldweg
Status
In behandeling
Omschrijving
deze nacht heeft iemand op 2 plaatsen een tiental gele vuilzakken restafval gestort. ik maakte al een eerste melding, nu de 2de voor vuilzakken met restafval op de veldweg tussen Oelegemsteenweg 29, Wommelgem en Eenhoorn