Melding Herentalsebaan op 18 februari 2024

Info

Categorie
Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
Datum
zondag 18 februari 2024
Straat
Herentalsebaan 11
Bus
GLV
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Toen ik hier kwam wonen (15 jaar gelden) lagen voetpad/fietspad schots en scheef. Jullie hebben dit jaren geleden aangepakt en alles was terug in orde. In oktober 2023 werden in onze straat echter werken uitgevoerd door Fiberklaar. Zij hebben de betonlaag onder het voetpad echter uitgeboord/verwijderd, de brokstukken liggen tot op vandaag nog altijd in de haag (van de gemeente), voor mijn appartement. Ik heb hiervoor al weken geleden gebeld met jullie diensten. Vorige week kregen wij opnieuw een schrijven dat ze terug werken zullen uitvoeren. Ik heb dit intussen dus vrijdag ll. ook telefonisch aan Fiberklaar gemeld. Indien het voetpad dus opnieuw begint te verzakken, weet wie hiervoor verantwoordelijk is...