Melding Kallement op 14 november 2023

Info

Categorie
Overige meldingen
Datum
dinsdag 14 november 2023
Straat
Kallement 2
Status
In behandeling
Omschrijving
Beste
We wonen op Kallement nummer 2 en hebben twee opmerkingen:
- sinds kort werkt het straatlicht niet meer aan Kallement (vanachter dus aan de achterkant van de keurslager). kan hier naar gekeken worden
- er ligt een enorme plas water bij ons op de oprit (dat is niet meer van ons, maar van de gemeente). Kan dit opgelost worden? Veel mensen klagen ook als ze er voorbij wandelen