Melding Autolei op 6 november 2023

Info

Categorie
Voetpad, fietspad of wegen: gebreken aan de infrastructuur
Datum
maandag 6 november 2023
Straat
Autolei 262
Status
In behandeling
Omschrijving
Elke morgend om 6u10 stel ik mij de vraag hoe ik de autolei ( Van Tichelenlei) aan de Q8 veilig ga oversteken? Ik woon nu 2 jaar in Wommelgem en al 2 jaar zie ik daar kabels liggen om de voertuigen te tellen, maar verder gebeurt daar niets mee. Lichten of een voetpad zouden daar veel kunnen oplossen.