Info
- Categorie
- Groenonderhoud op het openbaar domein
- Datum
- vrijdag 7 juni 2019
- Straat
- Ternesselei 76
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Nogmaals, en tot vervelens toe, het probleem van het onderhoud van de bermen op het stuk Ternesselei tussen nummers 66 en 92.
De openbare weg loopt daar tot aan de huisgevels en de bermen zijn openbaar. Aan de overzijde van de straat (onpare zijde en de rest van de straat) worden de bermen steeds onderhouden door de gemeente. Aan de omschreven zone langs de pare zijde gebeurt dit echter nooit en verloedert alles! Betalen wij misschien minder belastingen dan de bewoners aan de overzijde van de straat of wonen wij in minder chique huizen?? Ik heb al 40 jaar op eigen houtje en op eigen kosten het onderhoud van het openbaar domein voor mijn perceel gedaan, maar dit wordt nu onmogelijk. Hetzelfde geldt voor mijn meestal bejaarde buren en binnenkort wordt het hier helemaal een verloederde buurt.