Melding Van Asschestraat op 15 mei 2019

Info

Categorie
Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
Datum
woensdag 15 mei 2019
Straat
Van Asschestraat 3
Status
In behandeling
Omschrijving
Een stoel, kastje en nog ander zwerfvuil liggen aan het fietspad aan Fort 2.