Melding Corluystraat op 14 april 2023

Info

Categorie
Voetpad, fietspad of wegen: gebreken aan de infrastructuur
Datum
vrijdag 14 april 2023
Straat
Corluystraat 65
Status
In behandeling
Omschrijving
Voor onze woning, Corluystraat 65 is een deel van het voetpad verzakt, dit veroorzaakt een zeer gevaarlijke situatie voor voetgangers. Het probleem is er sinds vandaag (14/04/2023)