Melding Luitenant Karel Caluwaertsstraat op 13 april 2023

Info

Categorie
Overige meldingen
Datum
donderdag 13 april 2023
Straat
Luitenant Karel Caluwaertsstraat 65
Status
In behandeling
Omschrijving
Wij hebben last van ratten achteraan in de tuin. Onze tuin grenst aan de tuin van d3n boomgaard en onze beide buren hebben kippen, dus daar is veel te eten.
Kan hier iets aan gedaan worden? Liefst geen vergif aangezien onze eigen huisdieren hier ook vertoeven. Ik denk dat er best een rattenvanger wordt aangesteld?
Bedankt om mij op de hoogte te houden van wat er aan gedaan gaat worden.
Mvg, Kim November
0473 13 13 39
Kimensam06@gmail.com