Melding Kasteelstraat op 24 februari 2023

Info

Categorie
Groenonderhoud op het openbaar domein
Datum
vrijdag 24 februari 2023
Straat
Kasteelstraat  2
Status
In behandeling
Omschrijving
Afval takken van booom wegnemen aub in het plantsoen waar de boom staat.
Ik heb het probleem al gemeld 7 februari met foto’s ook maar tot op heden nog niks gebeurd. Hopelijk doen jullie het nodige
Vriendelijke groet
Eddy segers