Info
- Categorie
- Overige meldingen
- Datum
- woensdag 4 april 2018
- Straat
- Laarstraat 12
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Bij de restafval ophaling werd onze kleine container niet geledigd en vonden we onze grote container vuiler terug dan dat we hem achterlieten op het voetpad. Op de kleine container lag een rood formulier "Meldingskaart snoeihout en wortelstronken", zonder enige melding. Zie foto's in bijlage.
We zouden graag weten waarom de kleine container niet geledigd werd en wat er gebeurde met de grote container. - Antwoord van de gemeente
De container werd niet geledigd omdat het deksel niet gesloten was. Enkel containers met een volledig gesloten deksel worden geledigd. De ophaaldienst gebruikte waarschijnlijk per ongeluk een verkeerde meldingskaart om het probleem te melden.