Info
- Categorie
- Beschadigde paaltjes, hekwerk of relingen op het openbaar domein
- Datum
- dinsdag 23 april 2019
- Straat
- Ternesselei 201
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Goede middag, Vandaag 23/4/19 rond 15.45 U hebben wij via de politie + chauffeur melding gekregen dat een chauffeur van ons (Schmidt Belgium, Guddegemstraat 24, 2160 Wommelgem) een middensignalisatie op de Ternesselei stuk heeft gereden.
Wij zouden langs deze weg een onderlinge regeling willen treffen om deze schade te regelen.
Mvg
Filip Schryvers