Melding Sint johannastraat op 13 december 2022

Info

Categorie
Overige meldingen
Datum
dinsdag 13 december 2022
Straat
Sint johannastraat 11
Status
In behandeling
Omschrijving
Kerstverlichting Torenstraat werkt niet ,al enkele dagen. Alvast bedankt