Melding Luitenant Karel Caluwaertsstraat op 12 april 2019

Info

Categorie
Overige meldingen
Datum
vrijdag 12 april 2019
Straat
Luitenant Karel Caluwaertsstraat 26-30
Status
In behandeling
Omschrijving
Hallo,
Als buurtcomité willen wij ons ook engageren voor een nette straat en daar knelt op het moment het schoentje .
Tussen huisnummers 26 en 30 in de Luitenant Karel Caluwaertsstraat ligt een stuk grond gewoon te verkommeren . Het onkruid komt tot halverwege het voetpad en voor de buren die de zaden van het onkruid in de tuin krijgen is het helemaal erg . We weten niet van wie die grond is maar willen vragen om die persoon aan te spreken en te vragen voor een oplossing op korte termijn . Zo kunnen mensen met beperking of mensen met buggy's goed blijven passeren op het voetpad .
met vriendelijke groeten
buurtcomité Luitenant Karel Caluwaertsstraat
p/a Spruyt-Van den Kieboom nummer 11