Info
- Categorie
- Groenonderhoud op het openbaar domein
- Datum
- zaterdag 10 september 2022
- Straat
- Vremdesteenweg 17
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Meer dan een maand geleden 2x aan cogghe gevraagd dorens over voetpad te verwijderen. Nog steeds niet gedaan.