Info
- Categorie
- Dood dier op het openbaar domein
- Datum
- dinsdag 30 augustus 2022
- Straat
- Sint johannastraat 11
- Bus
- /
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Speelplein beuken laan Sint johannastraat ,dode duif ter hoogte van de grote eikeboom .bij de zit bank ,en speelplek met koorden , en eveneens aan vuilbak lege plastiek en glazen flessen opgeruimd en aan vuil al gelegd . Alvast bedankt groeten Bieke