Info
- Categorie
- Openbare vuilnisbakken (vol of beschadigd)
- Datum
- vrijdag 26 augustus 2022
- Straat
- Laarstraat 63
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Aan het speeltuintje op de hoek van de laarstraat met de fort2straat is een vuilbak beschadigd. Op woensdagavond 24/08 hoorden de buurtbewoners (info Hoplr) alsook ikzelf een luide knal, vermoedelijk is dus de beschadiging te wijten aan knalwerk dat hierin gegooid werd.