Info
- Categorie
- Beschadigde paaltjes, hekwerk of relingen op het openbaar domein
- Datum
- vrijdag 26 augustus 2022
- Straat
- Stommehoevenstraat 1
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Tussen Stommehoevenstraat nummer 1 en 3 is een halve boom afgereden door vermoedelijk zwaar verkeer . De redelijk grote takken liggen afgscheurd op de grond . Gelieve dit te verwijderen via jullie groendienst .