Melding Jos Swinkelsstraat op 26 maart 2019

Info

Categorie
Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
Datum
dinsdag 26 maart 2019
Straat
Jos Swinkelsstraat 17
Status
Uitgevoerd
Omschrijving
Tuinaanemer van Ter Beke heeft klimophaag een week of 4 geleden gesnoeid en heeft alle klimop dat in zijn camionette ging meegenomen, maar wat er niet meer inging heeft hij laten liggen. Ik heb 3 weken gewacht om dit te melden in de hoop dat hij dit nog zou komen ophalen, maar dat is bij blijkbaar niet meer van plan. De hoop ligt er nog steeds.