Info
- Categorie
- Overige meldingen
- Datum
- maandag 16 mei 2022
- Straat
- Brieleke 66
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- In speeltuin brieleke liggen regelmatig hondenuitwerpselen. In plaats van hun hond naar de hondenweide te brengen (die is te vuil, zeggen mensen me!) , wordt de speeltuin gebruikt als hondenwandelpad, met alle gevolgen. Graag een bord daar met volledig verbod voor honden, niemand komt graag thuis met zijn schoenen vol vuiligheid