Info
- Categorie
- Groenonderhoud op het openbaar domein
- Datum
- maandag 4 februari 2019
- Straat
- Immerseelstraat 1
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Beste,
Ik heb niet echt een probleem te melden maar een vraag ivm bomen die geveld worden. Kan dit hout aangekocht worden of wat gebeurt er met bomen die eigendom zijn van de gemeente en geveld worden? Momenteel worden er voor aan in Immerseelstraat bomen uitgedaan en Ik Ben geinteresseerd in het hout.