Melding Draaiboomstraat op 10 januari 2019

Info

Categorie
Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
Datum
donderdag 10 januari 2019
Straat
Draaiboomstraat 6
Status
In behandeling
Omschrijving
Iemand dropte op maandag 7/1/2019 's morgens tussen 7u en 8u15 ongeveer 7 of 8 grijze volle vuilzakken op onze parkeerplaats aan de linkerzijde van de parking, tegen de omheining.
Dit probleem doet zich reeds maandenlang voor, maar deze keer zijn het te veel vuilzakken om ze nog mee in ons (kleine) zwarte containertje te steken.