Melding Kempenlaan op 5 december 2018

Info

Categorie
Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
Datum
woensdag 5 december 2018
Straat
Kempenlaan 22
Status
In behandeling
Omschrijving
Afval gestort tegen container van de eigenaars huisnr 22, die momenteel hun huis aan het verbouwen zijn