Melding Autolei op 25 november 2021

Info

Categorie
Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
Datum
donderdag 25 november 2021
Straat
Autolei x
Status
In behandeling
Omschrijving
er is enorm veel vuil gestort achter het fruit- en groentekraam aan het Rond Punt en aan de Woktime