Melding Beukenlaan op 12 oktober 2021

Info

Categorie
Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
Datum
dinsdag 12 oktober 2021
Straat
Beukenlaan 26
Status
In behandeling
Omschrijving
Beste
Op het speelpleintje aan de kant van de beukenlaan is in het hoekje een hoopje buizen gegooid.
Is het mogelijk om dit te komen opruimen aub?
Alvast bedankt