Info
- Categorie
- Groenonderhoud op het openbaar domein
- Datum
- donderdag 7 oktober 2021
- Straat
- Kapelleveld 7
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Beste,
Door de takken van de bomen gelegen te kapelleveld ter hoogte van huisnummers 5 en 7 zijn de lampen niet zichtbaar ‘s nachts. Dit is gevaarlijk voor voetgangers en fietsers. Kunnen deze takken gekapt worden?