Melding Va Asschestraat op 29 september 2021

Info

Categorie
Groenonderhoud op het openbaar domein
Datum
woensdag 29 september 2021
Straat
Va Asschestraat  16
Status
In behandeling
Omschrijving
Beste, graag had ik op de vluchtheuvel voor mijn oprit opgeschoont gezien. Er is al lange tijd onkruid aan het groeien vantussen de stenen. Ook plakt er aan het straat ook zand en vallende bladeren doordat straat al lang niet opgeschoont is. De goot van de straat heb ik onlangs grotendeels zelf gedaan want was niet meer te doen. Aan overkant straat beetje hetzelfde probleem.