Info
- Categorie
- Speelpleintjes: beschadiging aan speeltoestellen of straatmeubilair
- Datum
- zaterdag 25 september 2021
- Straat
- Sint-Johannastraat 14
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- 1 van de 2 Baby/peuterschommels is kapot op het speelpleintje aan de sint-johannastraat. De middenstang is los en zeer gevaarlijk moesten er toch kindjes inkruipen. Er was reeds een melding van gemaakt door iemand anders en in behandeling maar deze dateert van 2020.