Info
- Categorie
- Overige meldingen
- Datum
- donderdag 16 september 2021
- Straat
- Lindenlaan 0
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Straatverlichting Lindenlaan nog niet hersteld. Heel donker ter hoogte van Salicatilaan 13
Nummer paal 1589 (en NIET 1588,sorry fout vorige melding)