Info
- Categorie
- Groenonderhoud op het openbaar domein
- Datum
- woensdag 1 september 2021
- Straat
- Ternesselei ?
- Bus
- Tegenover huisnr 287
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Voetpad Ternesselei nabij Draaiboomstraat is bijna niet begaanbaar door onkruid, sluikstort,... (voetpad naast golfterrein)