Melding Vremdesteenweg op 18 augustus 2021

Info

Categorie
Rest- en GFT-ophaling
Datum
woensdag 18 augustus 2021
Straat
Vremdesteenweg 3
Status
In behandeling
Omschrijving
Op 11/8 werd onze rest-afval container niet geledigd. Volgens IGEAN is dit een gevolg van een openstaande factuur. Het betreft factuur 1000069033 dd 2/8, die met domiciliëring zou betaald worden op 16/8.
Vandaag 18/8 werd onze container slechts gedeeltelijk geledigd. Het restafval zat een volle week (met enkele warme dagen!) langer in de container, waardoor het vastkleeft aan de wand. Bij IGEAN geeft men ons de raad het vuil los te maken en volgende week onze container opnieuw aan te bieden.
Voor de 2e maal dit jaar ondervinden we problemen met de afvalophaling rond de factuurdatum, omdat de betaling, met domiciliëring nota bene, te laat gebeurt.
Wij verzoeken u daarom met aandrang:
- de betaaldatum (domiciliëring) van onze facturen tijdig in te stellen, zodat er geen onderbreking is van ophaling huisvuil
- asap een oplossing te bieden voor het restafval in onze container