Melding Autolei op 13 augustus 2021

Info

Categorie
Overige meldingen
Datum
vrijdag 13 augustus 2021
Straat
Autolei 191
Status
In behandeling
Omschrijving
Geluidsoverlast door Het Veld
Regelmatig horen we het gedreun van Het Veld. Ook vandaag is het gedreun en gebonk weer heel storend. Wij hebben ook kinderen die moeten slapen. We zien die tent hier liever niet!