Melding Wijnegemsteenweg op 9 augustus 2021

Info

Categorie
Voetpad, fietspad of wegen: gebreken aan de infrastructuur
Datum
maandag 9 augustus 2021
Straat
Wijnegemsteenweg 100
Bus
?
Status
In behandeling