Info
- Categorie
- Groenonderhoud op het openbaar domein
- Datum
- vrijdag 30 juli 2021
- Straat
- Eikenlaan 22
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- 1)Doorgang voetpad volledig afgesloten door struiken die uit een coniferenhaag groeien. Het probleem is net voorbij het huisnummer 22 en over huisnummer 19 in de Eikenlaan.
2)Molenbeekstraat 37 staan afvalzakken al meer dan een week over de helft van het voetpad, doorgang met rolwagen of kinderwagen bijna niet mogelijk.