Melding Beemdkant op 13 juni 2021

Info

Categorie
Groenonderhoud op het openbaar domein
Datum
zondag 13 juni 2021
Straat
Beemdkant 7
Status
In behandeling
Omschrijving
Er is zijn ondertussen heel grote bossen van doorn en brandnettels gegroeid over dit volledige stuk grond aan de kant van de weg. De bossen komen over het straat en veroorzaakt minder rijvlak voor de wegbestuurders. De bossen groeie aan de kant van de weg die niet van ons grondgebied zijn.