Info
- Categorie
- Groenonderhoud op het openbaar domein
- Datum
- donderdag 20 mei 2021
- Straat
- Terhagelaan 13
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Hallo, gisteren is het openbaar groen in de terhagelaan opgekuist.
Ik voeg hierbij de foto’s van ervoor en erna, wat buiten de dode takken die ikzelf samen met de buurvrouw eruit haalde, juist hetzelfde is. Sta mij toe, een schandaal. Kan hier een oplossing voor komen? Het enige groene dat er staat is klimop, wat mijns inziens hier niet hoort te staan. Evenals de dode bomen in het plantsoen, die er ook niet horen.
Vriendelijke groet,