Melding Herentalsebaan op 22 februari 2021

Info

Categorie
Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
Datum
maandag 22 februari 2021
Straat
Herentalsebaan 11
Status
In behandeling
Omschrijving
Ik woon vlakbij de eindhalte Silsburg op grondgebied Borsbeek.
De tramsporen daar en de omliggende wijk liggen er standaard enorm vuil bij. Zie bijgevoegde foto.
Vaak ook uitpuilende vuilbakken waardoor het afval bij wind bovendien steevast de omliggende straten inwaait....
Is het eventueel mogelijk dat gemeente Wommelgem op regelmatige basis een straatveger of andere poetsdienst kan inschakelen hiervoor?